سایت سئو آموزش for Dummies

خانهطراحی وب سایتوردپرسسئو وردپرس – سئو و بهینه سازی فوق حرفه ای

شما می توانید در این مرحله با خرید بک لینک ارزان از وب پویا، در هزینه های خود صرفه جویی کرده و رتبه سایتتان را بهبود بخشید.

هیچ تا حالا فکر کرده اید که درهمین کشور عزیزمان ایران روزی چند نفر در موتورهای جستجوگر دنبال کارهاشان، خریدهایشان، فروش هایشان، پاسخ هایشان هستند؟ و روزی چند نفر در حوزه فعالیت شما که به هر نحوی به کار تان، تجارت تان، بیزینس تان، محصولات تان، تولیداتتان و یا هر چیزی یا کاری که از دست شما بر بیاید، در موتور های جستجوگر به دنبال خواسته هایشان میگردند؟

بیش از پنج میلیار و سیصد میلیون نفر، کاربر در سطج جهان تا به امروز داریم.

سئو وب سایت یا بهینه سازی وب سایت برای موتور های جستجوگر مثل گوگل و یاهو و بینگ و....

یکی از تاثیرگذارترین عوامل بر روی سئوی سایت‌ وردپرسی ، بازنگری محتواهای گذشته است. باید محتواهای گذشته خود را بارها بررسی کنید. از نظر غلط املایی، نگارشی و حتی اضافه کردن اطلاعات جدید و حذف اطلاعات قدیمی و یا اشتباه محتوا را بررسی کنید.

در این صفحه پرسش و پاسخ گوگل میتوانید این جمله را مشاهده کنید:

همچنین روی ایتالیک کردن بخش‌هایی مانند نقل قول هم تمرکز کنید. با این کار نوشته شکیل‌تر و خواناتری خواهید داشت. این کار به صورت مستقیم بر روی ذهن خواننده و گوگل تاثیر داشته و به بهتر دیده شدن شما کمک می‌کند.

افزایش نرخ پرش سایت، این پیام را به گوگل می دهد که سایت شما از نظر محتوا ضعیف است بنابراین رتبه سایت شما را پایین می آورد و تمام زحمات شما به هدر می رود.

حتی اگر یک محتوا از سایت شما هم رتبه بالایی در فهرست نتایج گوگل بیاورد، تأثیر آن موجب می شود رتبه سایت شما به طور کلی بالاتر برود و دیگر مقالات یا محصولات شما هم بیشتر دیده شوند.

شرکت وب پویا با رعایت نکات سئو و more info انجام مراحل ذکر شده می تواند، طی یک بازه زمانی مشخص رتبه سایت شما را افزایش دهد.

And A further fantastic submit by Brian, under no circumstances gonna get worn out within the posts you are publishing! Keep on rockin’!

سپس باید با توجه به نتایج بدست آمده و همچنین خواسته کارفرما ( صاحب سایت) یک برنامه مشخص و اصولی برای بهبود رتبه سایت، مشخص شود. بسیاری از شرکت ها ممکن است متعهد شوند که در کمتر از یک ماه با سخت ترین کلمات کلیدی، وب سایت شما رتبه اول گوگل را خواهد گرفت؛ اما این دروغی بیش نیست.

بررسی حجم تصاویر و امکان کاهش حجم تمام تصاویر موجود در سایت بصورت یکجا و بدون افت کیفیت

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *